מס הכנסה בודק האם חשבונות חוות השקמים שימשו את גלעד שרון כדי להימנע מתשלום מס - דין וחשבון - TheMarker

מס הכנסה בודק האם חשבונות חוות השקמים שימשו את גלעד שרון כדי להימנע מתשלום מס

כפי שפורסם אמש בערוץ 2, נבדקות העברות כספים במיליוני שקלים; החקירה נפתחה לאחר בדיקת דו"ח השומה שהגיש בנו של ראש הממשלה; חוות השקמים נמצאת בהפסדים גדולים

מס הכנסה החל בבדיקת החשבונות האישיים של משפחת שרון, כדי לברר אם חשבונות הבנק של חברת חוות השקמים בע"מ שימשו את בנו של ראש הממשלה, גלעד שרון, כדי להימנע מתשלומי מס. חוקרי המס בודקים העברות כספים במיליוני שקלים לידי גלעד שרון. כך פורסם אמש (ב') בחדשות "ערוץ 2".

בדיקת דו"ח השומה שהגיש גלעד שרון הביאה את שלטונות המס לפתוח בבדיקה, האם שולם המס במלואו על מיליוני השקלים שקיבל לידיו גלעד שרון מדוד אפל ואחרים. בשל רגישות החקירה הועבר התיק מפקיד השומה של מחוז הדרום לידי היחידה הארצית של מס הכנסה.

חוות השקמים נמצאת בהפסדים גדולים, ועל פי חוק היא זכאית לפטור ממס על רווחים עד לסכום ההפסד. החוקרים בודקים, האם שרון הבן העביר את הכנסותיו לחשבונות החברה, כדי להימנע מתשלומי המס. בימים הקרובים צפויים החוקרים לזמן גורמים שונים שהעבירו כספים לבני משפחת שרון, כדי שיתאפשר לאמוד את סכומי הכסף שהועברו לחשבון חוות השקמים.

גלעד שרון שכר את עו"ד אודי ברזילאי, מי שהיה היועץ המשפטי של מס הכנסה וסגן הנציב, לייצגו בפני שלטונות המס. עו"ד ברזילאי אישר אתמול את דבר ביצוע הבדיקה בידי שלטונות המס. לטענתו, "גלעד שרון פעל בהתאם לחוק, וכל מעשיו הנבדקים בידי פקידי מס הכנסה חוקיים, ואין על כך מחלוקת. במס הכנסה סרבו להתייחס בשלב זה של ההליך לידיעה.

עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
תוכן מקודם
הפופולריות בדין וחשבון
הצעות מיוחדות