מיזוג בשוק עריכת הדין: משרד פרל כהן צדק לצר מתמזג עם ברץ ושות' - דין וחשבון - TheMarker

מיזוג בשוק עריכת הדין: משרד פרל כהן צדק לצר מתמזג עם ברץ ושות'

המשרד הממוזג ימנה כ- 100 עורכי דין, מתוכם 33 שותפים, ויכלול משרדים בתל אביב, הרצליה וחיפה

משרד פרל כהן צדק לצר המונה כ-66 עורכי דין ומשרד ברץ ושות' המונה כ-35 עורכי דין, הודיעו היום על מיזוג ביניהם. המשרד הממוזג ימנה כ- 100 עורכי דין, מתוכם 33 שותפים ובנוסף לכך גם עורכי פטנטים ויפעל תחת השם "פרל כהן צדק לצר ברץ". המשרד יכלול משרדים בת"א, הרצליה וחיפה.

פרל כהן צדק לצר הינו אחד המשרדים המובילים בארץ בתחום הקניין רוחני, משפט האינטרנט, משפט מסחרי לחברות טכנולוגיה ועוסק גם במשפט מסחרי כללי, ליטיגציה, דיני עבודה ונדל"ן. המשרד פועל ממשרדים בהרצליה פיתוח וחיפה ולו פירמות מסונפות בניו יורק, בוסטון ולונדון. בין לקוחותיו המרכזיים של המשרד נכללים חברות רב לאומיות וישראליות בתחומים עתירי ידע כמו גם גופי מחקר מדעיים. משרד ברץ ושות' ממוקם בתל-אביב ומתמחה במשפט מסחרי, ליטיגציה, היי-טק, ביוטק ונדל"ן. בין לקוחותיו המרכזיים של המשרד- גופים ישראליים וזרים ומכוני מחקר אקדמיים.

שני המשרדים ידעו בעבר פירוק שותפויות. בשנת 2005 הודיע עו"ד זאב פרל בשם ארבעת השותפים הבכירים במשרד פרל כהן צדק לצר כי הוחלט על סגירת המשרד וכי נמסרו מכתבי פיטורים לכל העובדים. הודיעה זו נמסרה לאחר בעקבות סכסוך שפרץ בין השותפים הבכירים במשרד שהגיע לשיאו כאשר אחת השותפות, עו"ד טלי איתן הגישה לבית המשפט המחוזי בתל אביב בקשה לצו מניעה זמני שיאסור על ארבעת השותפים הבכירים האחרים - עוה"ד זאב פרל, נחמן כהן-צדק, מרק כהן ודורון לצר - לבצע כל
שינוי במשרד. גם משרד ברץ עבר מספר שינויים ותהפוכות עם השנים לאחר שבשנת 1999 התמזג עם משרד גילת בר-נתן מיזוג שנמשך כשנה. לפני כשלוש וחצי שנים החליטו השותפים במשרד ברץ- עו"ד בני ברץ ועו"ד יובל הורן על פירוק השותפות ביניהם לשני משרדים נפרדים, האחד בראשות עוה"ד בני ויעל ברץ, והשני בראשות עו"ד יובל הורן.

השותף המנהל בפרל כהן צדק לצר, עו"ד ועו"פ זאב פרל אמר היום: "אנחנו מאוד שמחים לצירופו של משרד ברץ ושות' ועל מיזוג הפעילות של המשרדים. ברץ ושות' הוא אחד המשרדים המובילים בתחום המשפט המסחרי, ליטיגציה, טכנולוגיה, שוק הון, דיני עבודה ומקרקעין. אלו תחומים בהם אנו עוסקים באופן מסורתי אך רצינו להגדילם משמעותית על מנת לתת מענה כמותי ולא רק איכותי ללקוחות. משרדנו ביסס את מעמדו כמשרד בינלאומי מקצועי ומוביל בתחומי הקניין הרוחני, משפט מסחרי, טכנולוגיה ואינטרנט ועתה נוכל לתת מענה ללקוחותינו באיכות ובזמינות הגבוהה ביותר בכל התחומים. יחד עורכי הדין ממשרד ברץ ושות' אנו יוצרים נבחרת מקצועית מהשורה הראשונה בכל תחומי עיסוקינו".

לדברי השותף המנהל של ברץ ושות', עו"ד בני ברץ: "המיזוג בין פרל כהן צדק לצר לברץ יוצר שילוב המייחד אותו מול המיזוגים האחרים. אין זה מיזוג של "הרבה מאותו דבר", אלא חיבור בין היכולות הייחודיות של פרל כהן צדק לצר בתחום הקניין הרוחני והפטנטים, עם המגוון המקצועי ותחומי העיסוק של ברץ ושות'. המיזוג יוצר משרד בולט במקצועיות אמיתית בכל התחומים אשר בהם יעסוק. שילוב תחומי ההתמחות של שני המשרדים יוכל לתת מענה רחב היקף ללקוחות. ניסיוננו מלמד שתנאי להצלחת משרד, מעבר ליכולת המקצועית הינו תרבות ארגונית דומה. מצאנו בפרל כהן צדק לצר יכולת אנושית ותרבות ארגונית שאפשרו מהלך זה ללא התלבטויות".
 

עו"ד בני ברץ
עו"ד בני ברץ
צילום: דודו בכר
עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
הצג את כל התגובות פתוחות
07
אורי
  • 08:20
  • 30.05.13

וללא ידע בסיסי על התביעה , עושים רוח וצלצולים דורשים כספים ולא מכירים את פרטי התביעה ומפסידים בכול התיקים , הניצחונות היחידים שלהם הוא רק במצב שהשופט יותר חכם ומשלים את המידע תוך כדי תהליך המשפט בעצמו ועוזר לאותו עו״ד בעקיפין כי הוא מודע לצדקת הלקוח , אחרת גם במצבים בטוחים בנצחון הם מפסידים.
לכן המשפט יודע איך נכנסים ולא איך יוצאים זה בעיקר בגלל רשלנות עו״ד ופחות בגלל השופט.

05
אחד שיודע
  • 00:33
  • 23.05.13

מדובר בעורכי דין ראויים, אנושיים ומגיע להם המון מזל טוב

04
אבי- משפטן
  • 00:26
  • 23.05.13

משרדים "גדולים" בעיקר בעיני עצמם.
את ברץ כבר עזב צביקה בר נתן , הורן וכו'. בפרל היו גם בעיות בין השותפים.
גודל הוא ממש לא ערובה לאיכות.
מניסיוני , הדירוגים השונים (כסף...) כבר יהפכו אותם ל"איכותיים" ביותר.

03
חמי
  • 20:16
  • 22.05.13

הוא סיגל לעצמו לוק של עו״ד מכובד אבל התוצאות. אוי התוצאות. גורם נזקים ללקוח, רמה של עו״ד מתחיל ולא מפסיק משקר בלי למצמץ. נפלו שם על הראש בפרל

תוכן מקודם
הפופולריות בדין וחשבון
הצעות מיוחדות