מכרז מנהל הרכב הסתיים: במה יסעו המנכ"לים של משרדי הממשלה - רכב ותחבורה - TheMarker

מכרז מנהל הרכב הסתיים: במה יסעו המנכ"לים של משרדי הממשלה

משרדי הממשלה יצטיידו בקרוב במכוניות חדשות, עם סיומם של שני מכרזים בהיקף של 350 מליון שקל

מנהל הרכש הממשלתי, יחד עם מנהל הרכב, הכריז היום על הזוכים בשני מכרזים גדולים שנערכו לאחרונה. בראשון נבחרו מכוניות למנכ"לים וסמנכ"לים במשרדי הממשלה השונים, והיקפו 150 מליון שקל.

המנכ"לים יוכלו לבחור בין שברולט מאליבו ופיז'ו 508. פקידים בדרגת משנה למנכ"ל יקבלו טויוטה אוונסיס, ואם הם משרתים בארגונים ביטחוניים הם יוכלו לבחור גם בפורד פוקוס 1.6 ליטר. לסמנכ"לים יהיה היצע גדול יותר של מכוניות, שיכלול את יונדאי i30 ו-i35, שברולט קרוז וטויוטה קורולה. מכונית הסטיישן שנבחרה היא יונדאי i30 CW. שיעור ההנחה הממוצע היה 15%, והפחית את מחיר המכרז ב-25 מליון שקל.

מכרז נוסף, בהיקף של 200 מיליון שקל, היה למסחריות קלות ולטנדרים. דוד לובינסקי, יבואנית פיז'ו וסיטרואן, זכתה במכרז בסעיף המסחריות הקלות עם פיז'ו פרטנר וסיטרואן ברלינגו, ובסעיף הטנדרים זכו יבואניות איסוזו וטויוטה, עם הדגמים די מקס והיילקס ויגו, בהנעה אחורית או לכל הגלגלים. ההנחה במכרז זה היתה פחותה, בהיקף של כ-10% על מחיר המחירון של הדגמים.

מכרז קטן יותר בהיקפו, אך מעניין, שהתפרסם באחרונה, נוגע לרכישת שש לימוזינות מפוארות, היקף כספי של 12 מיליון שקלים. הלימוזינות יצוידו במערכות קשר וכריזה, ונדרש לשים בהם פנסים מהבהבים מלפנים, ומוטות לדגלים. לפי ההערכות, המתמודדות במכרז יהיה יבואנית מרצדס, ב.מ.וו ואאודי.

עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
הצג את כל התגובות פתוחות
05
כככ
  • 13:14
  • 18.09.13

01
יוסי
  • 23:26
  • 01.02.12

תראו לי סמנכ"ל אחד בשוק הפרטי שנוסע ברכבים כאלה... לא תמצאו! לא מדובר פה על רכבי מנהלים - אלא על רכבים משפחתיים שברוב החברות משמשים מנהלים זוטרים. ולכל אלא שבוכים על הכספים וכו' - את מי אתם רוצים בשרות המדינה? את הטובים שיכולים לקבל בחוץ שכר גובה יותר (ובטח שרכבים טובים יותר) - או את מי שאין לו את היכולות הללו אז נאלץ להתפשר? מדובר ברכבים לא טובים וגם בתוך הקבוצה הזו אין מקום להשוואה בין I30 ל I35..... אגב - לא מתארים פה את רמת הגימור של הרכבים הללו, גם פה בטח נמצא את הגימור הנמוך והזול ביותר.


תוכן מקודם
הפופולריות ברכב ותחבורה
הצעות מיוחדות