א.ל.מ זכתה במכרז רש"ת להפעלת חנות מוצרי חשמל בדיוטי פרי - תעופה ותיירות - TheMarker

א.ל.מ זכתה במכרז רש"ת להפעלת חנות מוצרי חשמל בדיוטי פרי

ההתקשרות היא למשך תקופה של שלוש שנים עם אופציה של רש"ת לשלוש שנים נוספות ■ א.ל.מ תחליף את רשת באג בינואר 2013

חברת א.ל.מ זכתה בסוף השבוע במכרז רשות שדות התעופה (רש"ת) להפעלתה של החנות למוצרי אלקטרוניקה, חשמל, צילום וסלולר במתחם הדיוטי פרי בנתב"ג. ההתקשרות היא למשך תקופה של שלוש שנים עם אפשרות של רש"ת להאריך את התקופה בשלוש שנים נוספות.

רש"ת יצאה למכרז להפעלת חנות למוצרי האלקטרוניקה לפני מספר חודשים, מאחר שהחוזה עם רשת באג, שהתחילה להפעיל את החנות בדיוטי פרי ב-2008, יסתיים בסוף 2012. ההצעה שבאג הגישה במכרז החדש נפסלה לאחר שלא עמדה בקריטריונים. רש"ת ניהלה מו"מ עם רוכשי המסמכים במכרז ובסופו נבחרה חברת א.ל.מ, שתחליף את באג מינואר 2013.

חנות הדיוטי פרי בנתב"ג מזוהה כמקור אטרקטיווי לרכישת מוצרי אלקטרוניקה וחשמל ונמכרים גאדג'טים, סמראטפונים, טאבלטים, מחשבים ניידים ומצלמות ועוד.

עפ"י נתוני רשות שדות התעופה (רש"ת), מתחילת השנה עברו כ-10.8 מיליון נוסעים בתעופה הבינלאומית בנתב"ג. מחצית מהנוסעים יוצאים - גידול של 1.7% לעומת ינואר-אוקטובר 2011.

ל-TheMarker נודע עוד כי במכרז אחר של רשות שדות התעופה (רש"ת) זכתה חברת לה פרינה בניהול ובהפעלת בית מאפה, לראשונה באולם מקבלי הפנים, בטרמינל 3 בנתב"ג.

בית המאפה ישתרע על שטח של כ-52 מ"ר וישלב ממכר מוצרי מאפה מסוגים שונים, כמקובל בקונדיטוריות המובילות בארץ. בכך יצטרף לשירותי ההסעדה והמשקאות שנפתחו בחודשים האחרונים ברחבי נתב"ג בהם פאב במתחם הדיוטי פרי, מסעדת סושי ורשת ארומה.

מרש"ת נמסר כי "ההחלטה לשלב בית מאפה באולם מקבלי הפנים היא חלק מהתוכנית המסחרית של טרמינל 3 ובמסגרת הרחבת תמהיל ההיצע לנוסעים הנכנסים לארץ ולמקבלי פניהם. בנתב"ג, כמקובל ברוב נמלי התעופה המודרניים בעולם, קיימת התייחסות עסקית רחבת היקף, גם לקהל המגיע לשטחי נמל התעופה, בכדי לקבל את קהל הנוסעים המגיעים מחו"ל".

דיוטי פרי
צילום: דודו בכר
עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
תוכן מקודם
הפופולריות בתיירות
הצעות מיוחדות