לוט איירליינס מתחדשת בדרימליינר: "מאמינים שהישראלים יבחרו בנו" - תעופה ותיירות - TheMarker

לוט איירליינס מתחדשת בדרימליינר: "מאמינים שהישראלים יבחרו בנו"

לוט איירליינס הפולנית, שטסה לישראל, קיבלה את מטוס הבואינג מדגם 787 דרימליינר - ותיהפך בכך לחברה האירופית הראשונה להפעילו באופן מסחרי החל בדצמבר

חברת התעופה הלאומית של פולין, לוט איירליינס, הוסיפה לצי המטוסים שלה את מטוס הנוסעים החדש מדגם בואינג 787 דרימליינר ונהפכה מהיום (ב') לחברת התעופה האירופית הראשונה להפעילו.

חברת התעופה לוט איירליינס
חברת התעופה לוט איירליינס
צילום: מתוך ויקיפדיה

החברה מקיימת קו תעופה סדיר בין ישראל לפולין וממנה, וכן טיסות המשך מווארשה ליעדים ארוכי טווח כמו לארה"ב וממנה. זהו המטוס הראשון מתוך השמונה שנקנו על ידי לוט והוא נחנך בטקס חגיגי בפולין כשהמטוס הגיע מארה"ב לוורשה.

לדברי יונתן בוברוב, מנכ"ל לוט בישראל, הטיסה המסחרית הראשונה של הדרימליינר תהיה לפראג ב-12 בדצמבר, והטיסה הטרנסאטלנטית הראשונה תהיה לשיקגו ב-16 בינואר. לאחר מכן יטוס הדרימליינר ליעדים נוספים, בין השאר למזרח הרחוק. "אנו מאמינים שהקהל הישראלי יבחר בנו כחברה המועדפת לארה"ב, קנדה לפולין וליעדיה הרבים בסקנדינוויה וברחבי אירופה", אמר בוברוב.

המטוס הראשון התקבל היום על ידי ארבעה מטוסי קרב עם כניסתו למרחב האווירי של פולין. הטיסה ההיסטורית בוצעה על ידי ארבעת קברינטים הבכירים ביותר של לוט, יחד עם שני מדריכים של חברת בואינג.

הדרימליינר של לוט מציע שלוש מחלקות: (Elite Club (Business - שכוללת 18 מושבים; Premium Club - שכוללת 21 מושבים; ו-Economy class - שכוללת 231 מושבים.

יתרונו הבולט והמשמעותי של המטוס הוא בחיסכון של כ-20% בצריכת דלק; המטוס ידידותי לסביבה ותוכנן "בראייה ירוקה". למשל, למטוס מנועים המקטינים באופן משמעותי את עוצמת הרעש; חלונות גדולים במיוחד מצופים ב-LCD שמשפר את תנאי הראות, עם חמש אופציות להצללה בלחיצת כפתור; תאורה פנימית שונה ומתחלפת עם שישה מצבים; מסך מגע אישי לכל מושב; מערכת בידור ושמע משוכללת; חיבור USB לכל מושב ותאי אחסון גדולים במיוחד.

מושבי המטוס במחלקת תיירים מרווחים, חדישים ונוחים במיוחד, עם משענות ראש מתכווננות. במחלקת העסקים נהפכים כל המושבים למיטות שינה שטוחות, ובמחלקת תיירים פרימיום אפשר להטות את הגב עד לזווית של 132 מעלות. צי המטוסים של חברת לוט מונה כעת 55 מטוסים.

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
הצג את כל התגובות פתוחות
04
שום מטוס חדיש לא ישכיח את היותם מגדולי האנטישמיים בדורנו
 • 23:44
 • 29.11.12

03
אלריקו
 • 17:21
 • 28.11.12

בתאריך 11.8.12 טסנו עם חברת LOT להלסינקי שבפינלנד עם עצירה של 8 שעות בורשה לטיסת ההמשך להלסינקי.
הטיסה הייתה נוראית ,אין שירות והדיילות לא מסתכלות אפילו עליך,האוכל? היה בכלל אוכל? אין שם דבר כזה! [אהה... חוץ מחתיכת לחם יבש עם מים מהאסלה]. שלא לדבר על הצפיפות ושאין חלונות בחלק מהמושבים!!!
שילמנו על הכרטיס 480$ ובחיים לא נטוס עימם יותר!!!.
גווענו ברעב,השירות היה רע מאוד,והכי חשוב הם שונאים ישראלים ובכוונה נותנים לפולנים יותר שירות... חולירות

 •  
  פולני
  • 05:23
  • 17.01.13

  גם אני טסתי בדיוק באותה טיסה להלסינקי כחודש וחצי אחריך, ואין לי שום טענות, וכמובן לא הייתה שום אפליה. נכון שהם מגישים רק כריך במקום ארוחה, אבל זו נהיית שיטה מקובלת בחברות התעופה לחסכון בכסף.

תוכן מקודם
הפופולריות בתיירות
הצעות מיוחדות