ארקיע מרחיבה את טיסות ה-Low Cost ממארס: למוסקווה, קייב ורומא - צרכנות - TheMarker

ארקיע מרחיבה את טיסות ה-Low Cost ממארס: למוסקווה, קייב ורומא

הקווים החדשים מצטרפים לאמסטרדם ופאריס במחיר של החל מ-99 דולר לכיוון

חברת ארקיע הודיעה אתמול על השקת שלושה יעדים חדשים בתוכנית "ארקיע אקספרס" במחיר כרטיסי טיסה זולים (טיסות Low Cost) החל מ-99 דולר לכיוון: מוסקווה, קייב ורומא. אלה מצטרפים לשירות הקיים לשני היעדים - פאריס ואמסטרדם, אשר החלו לפעול אשתקד.

מנכ"ל ארקיע, גד טפר, מסר כי הטיסות לרוסיה ואוקראינה יחלו במארס השנה והטיסות לאיטליה ייפתחו במאי. "בתקופת האביב והקיץ מתכננת החברה להפעיל 3-2 טיסות שבועיות לכל אחד מהיעדים החדשים ולצרף לקווים את מטוס האמברייר החדש שבשרותה לטיסות במחיר המוזל", אמר טפר.

במקביל, הוסיף טפר כי יתוגברוב הטיסות ליעדים הפעילים כך שתתווסף טיסה שבועית אחת לפאריס ואחת לאמסטרדם - סך הכל שלוש טיסות שבועיות, לכל אחד משני היעדים.

בסך הכל, תציע ארקיע בטיסות ה-Low Cost השנה כ-50 אלף מושבים לפאריס ולאמסטרדם; כ-40 אלף מושבים למוסקווה וכ-20 אלף מושבים לקייב ורומא.

מחיר כרטיסי הטיסה יחל ב-99 דולר לכיוון וייתייקר ב-40 דולר בכל פעם, בהתאם לרמת הביקוש לטיסה הספציפית ולמועד רכישת הכרטיס.

בנוסף, יוכל הנוסע להעלות מזוודה במשקל של עד 20 ק"ג למטוס תמורת 17 דולר בהזמנה מוקדמת ו-30 דולר במעמד הצ'ק אין; וכן להזמין ארוחה חמה במחיר 8 דולר במעמד ההזמנה ו-12.90 דולר על המטוס.

עוד מציעה החברה ביטוח נוסעים ייחודי במחיר 1.80 דולרים ליום. פוליסת הביטוח של ארקיע מבטחת את הצרכן במקרים של צורך בביטול הכרטיס במקרים של מחלה.

גד טפר: "שלושת החודשים הראשונים לפעילות ארקיע אקספרס הוכיחו כי הקהל הישראלי בשל לתיירות Low Cost; גם אנחנו הופתענו מההענות הגדולה ואנחנו בטוחים כי גם היעדים החדשים יזכו לאהדת הצרכנים שיצביעו 'בעכבר' המחשב לטובת הטיסות במחיר הכרטיסים המוזל. אני מרגיש שתחום זה יתפתח משמעותית בתקופה הקרובה ומודה לשר התיירות על העזרה והתמיכה בפיתוח תחום חשוב זה בתעופה".

עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
תוכן מקודם
הפופולריות בצרכנות
הצעות מיוחדות