‏‏מנכל זארה לשעבר אלי קידר יכהן כדירקטור פעיל בקבוצת ריטייל ישראל

האל"מ במיל' כיהן כמנכ"ל קבוצת זארה במשך כ-7 שנים ■ לאחר מכן מונה כמנכ"ל קבוצת פוקס ובעבר היה גם מנכ"ל אוניברסיטת בן גוריון וסמנכ"ל תפעול ומערכות מידע במירס

אלי קידר יכהן כדירקטור פעיל של קבוצת ריטייל ישראל, מפעילת הרשתות ml, ml men, ג'אמפ והמותג לצעירות mlly. במסגרת תפקידו, ירכז קידר את תחומי הפעילות השוטפת של הקבוצה תוך מתן דגש לסחר, לשיווק ולבניית אסטרטגיית הפיתוח העסקי של הקבוצה. תחת קידר יכהנו מנכ"ל וסמנכ"לי הקבוצה.

קידר, אל"מ במיל', כיהן כמנכ"ל קבוצת זארה במשך כ-7 שנים. לאחר מכן מונה כמנכ"ל קבוצת פוקס ובעבר היה גם מנכ"ל אוניברסיטת בן גוריון וסמנכ"ל תפעול ומערכות מידע בחברת מירס.

אלי קידראסף לב

אבי מלכה, בעלי קבוצת ריטייל ישראל מסר: "הקבוצה מתכננת בשנים הקרובות להמשיך במדיניות הרחבת הפעילות באמצעות רכישות ומיזוגים של חברות ורשתות נוספות. לדבריו: "זהו פוטנציאל הצמיחה העיקרי של הקבוצה בשנים הקרובות".

עוד מסר מלכה: "ניסיונו העשיר ומקצועיותו של קידר כבכיר בחברות בינלאומיות וחברות ישראליות, כמו כן ניסיונו הניהולי והיכרותו המעמיקה עם שוק האופנה והקמעונאות הישראלי, יעזרו ליישם את המשך התרחבות הקבוצה, כבר ברבעון הראשון של שנת 2013".

קבוצת ריטייל ישראל, נמצאת בבעלות איש העסקים אבי מלכה. הקבוצה מפעילה כ-120 נקודות מכירה ברחבי הארץ של רשת ג'אמפ שנרכשה מקבוצת המשביר לצרכן.
 תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות

כתבות ראשיות באתר