‏‏מנכל זארה לשעבר אלי קידר יכהן כדירקטור פעיל בקבוצת ריטייל ישראל - צרכנות - TheMarker

‏‏מנכל זארה לשעבר אלי קידר יכהן כדירקטור פעיל בקבוצת ריטייל ישראל

האל"מ במיל' כיהן כמנכ"ל קבוצת זארה במשך כ-7 שנים ■ לאחר מכן מונה כמנכ"ל קבוצת פוקס ובעבר היה גם מנכ"ל אוניברסיטת בן גוריון וסמנכ"ל תפעול ומערכות מידע במירס

אלי קידר יכהן כדירקטור פעיל של קבוצת ריטייל ישראל, מפעילת הרשתות ml, ml men, ג'אמפ והמותג לצעירות mlly. במסגרת תפקידו, ירכז קידר את תחומי הפעילות השוטפת של הקבוצה תוך מתן דגש לסחר, לשיווק ולבניית אסטרטגיית הפיתוח העסקי של הקבוצה. תחת קידר יכהנו מנכ"ל וסמנכ"לי הקבוצה.

קידר, אל"מ במיל', כיהן כמנכ"ל קבוצת זארה במשך כ-7 שנים. לאחר מכן מונה כמנכ"ל קבוצת פוקס ובעבר היה גם מנכ"ל אוניברסיטת בן גוריון וסמנכ"ל תפעול ומערכות מידע בחברת מירס.

אלי קידר
אלי קידר
צילום: אסף לב

אבי מלכה, בעלי קבוצת ריטייל ישראל מסר: "הקבוצה מתכננת בשנים הקרובות להמשיך במדיניות הרחבת הפעילות באמצעות רכישות ומיזוגים של חברות ורשתות נוספות. לדבריו: "זהו פוטנציאל הצמיחה העיקרי של הקבוצה בשנים הקרובות".

עוד מסר מלכה: "ניסיונו העשיר ומקצועיותו של קידר כבכיר בחברות בינלאומיות וחברות ישראליות, כמו כן ניסיונו הניהולי והיכרותו המעמיקה עם שוק האופנה והקמעונאות הישראלי, יעזרו ליישם את המשך התרחבות הקבוצה, כבר ברבעון הראשון של שנת 2013".

קבוצת ריטייל ישראל, נמצאת בבעלות איש העסקים אבי מלכה. הקבוצה מפעילה כ-120 נקודות מכירה ברחבי הארץ של רשת ג'אמפ שנרכשה מקבוצת המשביר לצרכן.
 

עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
הצג את כל התגובות פתוחות
02
רון
  • 09:12
  • 27.10.12

ישנה תוכניות, ידכא את המנהלים, יהרוס כל חלקה טובה, יקח את כספו וילך,
אחרי זה שנתיים יקח לשקם את מה שעשה, לא חבל???

01
אחד שמכיר
  • 22:51
  • 23.10.12

קשיש נרגן, נרדם בישיבות ולא תורם כלום. לא מעודכן ולא מבין מה שמתרחש. עבר זמנו ממזמן. הקשר בין מלכה לקידר יחזיק 6 חודשים ולא יותר. מפוקס הוא נבעט אחרי 3 חודשים ולקח עוד שנה לתקן את הנזקים שהוא עשה.

תוכן מקודם
הפופולריות בצרכנות
הצעות מיוחדות