5 מעבדות הסלולר הפרטיות שיצילו את הסמארטפון שלכם - צרכנות - TheMarker

5 מעבדות הסלולר הפרטיות שיצילו את הסמארטפון שלכם

הגלקסי נרטב? מסך האייפון נשבר? עשרות מעבדות פרטיות שפועלות בישראל מספקות שירותי תיקונים, ללא תנאים מוקדמים - ובמחירים תחרותיים לאלה של חברות הסלולר ■ מידרג ערך עבור TheMarker סקר שביעות רצון בקרב מאות לקוחות של המעבדות - ובחר את 5 המצטיינות

עד כמה אתם מכירים את האייפון שלכם? האם בחנתם לאחרונה את שקע הטעינה או שקע האוזניות? סביר להניח שלא. סביר להניח שגם מעולם לא ניסיתם לפתוח את המכשיר לבד ולגלות איך נראה לוח האם שלו. לו הייתם עושים זאת, הייתם מגלים מדבקות לבנות תמימות לכאורה. המדבקות האלה מוצמדות במקומות אסטרטגיים, שמהם עשויים להיכנס נוזלים למכשיר. ברגע שהנוזל נוגע במדבקה, היא נהפכת לאדומה ומהווה אינדיקציה לכך שהמכשיר נרטב. מדבקה אדומה מסירה כל אחריות על המכשיר, ואין זה משנה מה טיבה של התקלה שמלווה אותה.

א', למשל, הגיע עם מכשיר האייפון שלו לאחת מחברות הסלולר, ונענה כי המכשיר סובל מקורוזיה (נזק מרטיבות), ועל כן מדובר בנזק בלתי הפיך שאינו מכוסה במסגרת אחריות התיקונים שלו. ואולם בפנייה למעבדה פרטית גילה כי תמורת 400 שקל המכשיר יעבור ניקוי יסודי, שקע הטעינה יוחלף, והמכשיר יחזור לתפקוד מלא ויזכה לחיים ארוכים.

"לפעמים ילדים שמים את המכשיר בפה, הוא נרטב מעט, אבל לא קורה לו כלום. אחרי שנתיים המכשיר ניזוק ממשהו אחר לגמרי, אבל המדיניות שמונהגת בחברות הסלולר קשוחה מזו שיכולה להרשות לעצמה מעבדה פרטית", מסביר יניב כהן ממעבדת iLab ברמת גן. "בכל מקרה, חדירת מים למכשיר היא לא סוף סיפור. יש בעיות קורוזיה שניתן לפתור בקלות יחסית, כמו סוללה, שקע טעינה או שקע אוזנייה שנשרפו".

לפני כשבועיים פתחו יניב ושותפו, שי עמר, חנות שנייה למעבדת תיקוני הסמארטפון הוותיקה שלהם ברחוב בן גוריון ברמת גן, מול מרכז השירות של פלאפון. "על כל מה שפלאפון אומרים 'לא', אנחנו אומרים 'כן'", אומר כהן. ביקור במעבדה של כהן ועמר מבליט היטב את ההבדלים בין חברות הסלולר לבין המעבדות הפרטיות. שירות אישי על רצפת פרקט, ללא תורים מפרכים, תנאי מחיר ברורים, ובעיקר, שירותי תיקון מבלי להסיר עין מהמכשיר - קיר המעבדה הוחלף בחלון שקוף, המאפשר ללקוחות לעקוב אחר התיקון.

האסטרטגיה הזו עובדת, כך נראה, ולשניים יש סיבה להתגאות: סקר שביעות רצון שערך עבורנו אתר מידרג ((midrag.co.il מיקם את מעבדת iLab במקום הראשון מבין המעבדות הפרטיות הפועלות בישראל. אחריה ברשימה מדורגות מעבדת iFix, הפועלת בהרצליה פיתוח, מעבדת פיקספון מרחוב קפלן בתל אביב, מעבדת SMS ממודיעין ומעבדת טקפון הממוקמת בגדרה (על שיטת הבדיקה - ראו מסגרת).

בזכות האייפון

בישראל פועלות כיום כ-45 מעבדות שליבת העסקים שלהן היא תיקון מכשירים סלולריים. בשוליים עומדות חנויות נוספות, שעוסקות גם בשירותי מעבדה כשירות נלווה, או חנויות ציוד סלולר שמפרסמות שירותי מעבדה, אך למעשה משמשות מתווכות בין לקוחותיהן לבין מעבדה פרטית שאתה הן מקיימות קשרים עסקיים. תופעה נוספת היא בני נוער וסטודנטים המציעים שירותי מעבדה בסיסיים בביתם.

הרווח הגולמי הממוצע על תיקונים הכרוכים בהחלפת רכיב הוא כ-65%. ההכנסה מתיקונים בלבד, למעבדה מובילה, נעה בין 40 ל-60 אלף שקל בחודש. לרוב, מעבדות מציעות גם מוצרים משלימים - כמו כיסויים, אוזניות וגאדג'טים - שמרחיבים את היקף ההכנסות.

אפיק התרחבות מקובל הוא קשרים עם חברות קטנות, שמעדיפות לא לשלם לחברות הסלולר תשלום חודשי קבוע עבור ביטוח, ומתקשרות עם המעבדות הפרטיות - שם מוצעת להן הנחה בהתאם לכמות התיקונים הנדרשת.

את הצמיחה האדירה שלהן בשנים האחרונות חבות המעבדות הפרטיות לאפל ולמדיניות הקשוחה שהיא מנהיגה מול חברות הסלולר. לפי הערכה גסה, יותר מ-60% ממכשירי הסלולר שמגיעים לתיקון במעבדות הם אייפונים. לא מדובר בשיעור מופרך לאור שליטתו של האייפון בכ-50% מהמכירות בחברות הסלולר, ולאור העלות הגבוהה של המכשיר - שהופכת את התיקון שלו למשתלם יותר מרכישת מכשיר חדש.

"צברנו פרקטיקה על מכשיר האייפון כשהוא עוד נמכר בישראל ביבוא מקביל, והרבה לפני שהגיע לחברות הסלולר", מסביר עמר. "עד לאחרונה חברות הסלולר כלל לא הורשו לפתוח ולתקן את המכשירים בישראל, והיו שולחות אותם למעבדות אפל באירופה - מה שייקר את השירות והאריך את זמן ההמתנה לתיקון. בזמן שהן הכשירו את העובדים שלהן ועידכנו את תעריפי הביטוח, הלקוחות כבר למדו לסמוך עלינו. זה פרסום שעובר מפה לאוזן".

עם זאת, ענף התיקונים של מכשירי הסלולר, והמעבדות הפרטיות בפרט, מעולם לא נבחנו באופן מוסדר. הערכה על היקף השוק, ניתן לקבל מדבריו של מעיין ברוש, בעל מעבדת iFix בהרצליה. "כששקלתי להתרחב, חישבתי שאחד מכל שני בעלי אייפון יגיע מדי שנה וחצי לתקן את המכשיר, ושתיקון התקלה שלו יסתכם בכ-250 שקל. בזמנו היו 700 אלף בעלי אייפון בישראל - ולפי החישוב, בעלי האייפונים לבדם הם שוק פוטנציאלי של כ-9 מיליון שקל", אומר ברוש.

מדובר, כמובן, בהנחה פסימית מאוד, בשל העובדה שמספר בעלי האייפון בישראל עולה בהתמדה ומוערך כיום בכמיליון משתמשים. לכך יש להוסיף את העובדה שהמעבדות הפרטיות מתקנות מגוון רחב של מכשירים, כמו אייפדים, אייפודים טאבלטים וסמארטפונים נוספים. המעבדה של ברוש החלה את דרכה לפני כארבע שנים בדירת הסטודנט שבה גר, התפתחה לחנות של 24 מ"ר בהרצליה, ולפני כשמונה חודשים העתיקה את מיקומה לרחוב אבא אבן בהרצליה פיתוח, בהשקעה של כ-80 אלף שקל.

ההשתתפות העצמית עולה כמו התיקון

בפני הלקוחות של חברות הסלולר עומדת אפשרות להצטרף לתוכנית ביטוחים שמעניקה החברה תמורת תשלום חודשי קבוע, שעשוי להתגלות לאורך הדרך כהשקעה לא ממומשת. אפשרות אחרת היא להגיע לאחת המעבדות (הפרטיות או של חברות הסלולר) לצורך תיקונים נקודתיים בעת הצורך, אם בכלל. כשהמכשיר לא נרכש בחברת הסלולר, הדילמה הזו לא בהכרח קיימת, שכן במקרים רבים החברות כלל אינן מוכנות לבטח מכשירים שלא נרכשו דרכן.

ניסיון לעריך את כדאיות הביטוח הוא מטלה מסובכת. נציגי השירות וחוזי ההתקשרות של שירותי התיקונים בחברות הסלולר אינם מפרטים בפני הלקוחות איזו תקלה נחשבת בת תיקון, ואיזו מוגדרת כנזק בלתי הפיך (למעט קורוזיה). כשניסינו לגלות כמה יעלה תיקון במעבדת החברות ללא ביטוח, גילינו כי נציגי השירות אינם חשופים ללוח תעריפים, והסתמכו בעיקר על אינטואיציה כדי להעריך את מחירי התיקונים השונים. כשאלה הם פני הדברים, ללקוח אין שום הבטחה לאופי השירות שיינתן לו, או למחיר שישלם ברגע האמת - ומכאן שאין לו יכולת להעריך את כדאיות הביטוח של המכשיר.

מהבדיקה שערכנו עולה עוד כי לעתים כלל לא משתלם לרכוש ביטוח על המכשיר בחברות הסלולר, שכן עלות ההשתתפות העצמית דומה לעלות התיקון במעבדה פרטית. כך, למשל, במקרה של החלפת מסך שבור לאייפון 4 (אחת התקלות השכיחות ביותר בענף התיקונים), העלות היא 400-350 שקל במעבדות הפרטיות. בחברת פרטנר משלמים מחזיקי ביטוח התיקונים הסטנדרטי 360-600 שקל בשנה (תלוי במועד שבו הצטרפו לתוכנית), ועל כך ייאלצו להוסיף השתתפות עצמית בסך 399 שקל עבור החלפת מסך. מי שיגיע ללא ביטוח כלל, יתבקש לשלם 499 שקל עבור פעולה זהה. בסלקום, שאינה מציעה תוכנית ביטוח למכשירי אייפון, מוצע תיקון המסך בעלות של 600 שקל.

בפלאפון, לעומת זאת, מונהגת תוכנית ביטוחים מסוג אחר, בשם iSafe. עלותה השנתית של התוכנית מסתכמת ב-599 שקל, והסכום נצבר לטובת הלקוח אם ירצה להשתמש בו עבור רכישת מכשיר חדש בתום 18 חודשים. לא ברור אם משתלם לנצל את ההטבה: המכשירים בחברות הסלולר ממילא מתומחרים בעשרות אחוזים יותר מממחירם בשוק, ולא ברור מה דינם של ההחזרים החודשיים על המכשיר הישן, או איך הלקוח יכול לתרגם למונחים כספיים את ההתניות בחוזה לצורך ניצול ההטבה.

עם זאת, בהשוואה לחברות האחרות מדובר בתוכנית הוגנת יותר, שכן היא כוללת שירות תיקונים ומענה להשבתה/גניבה של המכשיר (נהוג לשלם כמעט כפול על תוכנית מורחבת כזו). החלפת חלקים כרוכה בהשתתפות עצמית סמלית של 50 שקל, שהיא נמוכה מעלות תיקון המסך במעבדה פרטית. עם זאת, אין לשלול אפשרות שזו תהיה התקלה היחידה שיחווה הלקוח במהלך השנה, ומכאן שהעלות המקסימלית שישלם על המסך נגזרת מעלות הביטוח ועלות ההשתתפות העצמית יחדיו - כלומר 650 שקל. כדי להצדיק את התשלום השנתי, על הלקוח לחוות לפחות שתי תקלות בשנה.

זכות הקיום של המעבדות הפרטיות נשענה מאז ומתמיד על המגבלות של חברות הסלולר: האפשרות לטפל בכל המכשירים, ללא קשר למקום רכישתם, והנכונות להתעסק עם ניקוי קורוזיה - פעולות שחברות הסלולר נמנעות מהן משיקולי זהירות יתר, בנוסף לביצוע פריצה ותיקוני תוכנה במכשיר. ואולם אין זה אומר שזו ליבת העסקים של המעבדות. סביר להניח כי המעבדות הפרטיות ימשיכו לצמוח, כל עוד הן יציעו מחירים תחרותיים לחברות הגדולות.

***כך בדקנו

>> נציגי אתר מידרג פנו ל-45 מעבדות לתיקון סמארטפונים והציעו להן להשתתף בבדיקה. מדובר בכמעט כל המעבדות הפועלות בענף.

למעבדות הובטח שהבדיקה לא כרוכה בתשלום והתוצאות יישארו חסויות, במידה שיתקבל מידע מזיק או פוגעני לגביהן. כ-23 מעבדות הסכימו להיבדק, אך לא כולן נענו לדרישה להעביר רשימה של 100 חשבוניות (או הזמנות שירות) רציפות של לקוחות מהחודשים האחרונים. בסופו של דבר, נבדקו 16 מעבדות שענו על הקריטריון שיש להן קהל לקוחות מספיק גדול. הדרישה ל-100 חשבוניות רציפות נועדה למנוע מקרה שבו מעבדה תסנן לקוחות שייתנו לה ציונים גרועים.

נציגי מידרג התקשרו באופן אקראי ל-30 לקוחות של כל מעבדה. בסך הכל תוחקרו יותר מ-400 בעלי סמארטפונים שתוקנו באחרונה. הלקוחות נשאלו לגבי איכות התיקון, המחיר, היחס, העמידה בזמנים, וכן סיפקו התרשמות כללית מהשירות ומהמקצועיות, והדירוג בוצע לפי הציון הכללי שנתנו הלקוחות. כל השיחות תומללו.

אתר מידרג פעיל מ-2003 ומדרג בעלי מקצוע לפי חוות דעת של לקוחות מאומתים. עד היום הצטרפו לקהילת מידרג יותר מ-100 אלף איש, שסיפקו כ-80 אלף המלצות על בעלי מקצוע בענפים שונים, כמו מוסכים, שיפוצים, טכנאים ועוד. מידע נוסף על הדירוג ניתן למצוא באתר midrag.co.il.

חמש המעבדות המובילות:

iLab

iFix

■ מעבדת Fix Phone

■ מעבדת SMS

■ מעבדת טקפון.

עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
הצג את כל התגובות פתוחות
112
רוני
 • 22:49
 • 15.02.15

ממליץ על מעבדה עם שירות אישי וחם,מסבירים בסבלנות,באזור השרון - בנתניה בשם "נוגהפון" nogaphone תקנתי את מסך האייפון שלי ויש להם מחירים טובים וגם שירות מקצועי ומהיר.

111
יאיר
 • 13:27
 • 24.12.14

לא להתקרב לשם תפסתי אותם בשקר מוחלט אל תסימו את כספכם על קרן הצבי

110
אבי לוי
 • 19:56
 • 20.12.14

שמנו לב אשתי ואני שכבר פעמיים ניקיתם מהתגובות את הדירוגים השליליים לגבי המעבדה ILAB. זה יותר גרוע מפרסום סמוי, שבלאו הכי אתם עושים כאן לאתר המסחרי מדרג. איך אתם מעיזים למחוק את התגובות שמזהירות אנשים מהטיפולים הרשלניים ומהסכומים העצומים שלוקחים באיי לאב?? איזה אינטרסים אישיים יש לכם? מבטיח להגיע עם זה לא רק לכלי תקשורת אחרים אלא למבקר במדינה. עכשיו נראה אם התגובה תיכנס או לא.

109
אלכס
 • 12:32
 • 26.11.14

רק לא סלדון.
תיקון החלפת מסך לקח להם 3 שבועות - תיקון ראשון שבוע ,אחרי זה תיקון חוזר שבועיים.
פוליס ה ביטוח בנויה כך שלא שווה לבטל אותה:
1)צריך להחזיר כל הטבות ביטוח
2)קנס יציאה 100 ש"ח

108
ברק
 • 23:28
 • 09.11.14

פניתי אליהם לאור המלצתכם. לא תיקנו בלוחות הזמנים שהבטיחו, היו סבירים אבל לא שירות אדיב במיוחד, תיקון הבלקברי לא הצליח. הם נתנו אחריות, אבל ויתרתי כבר על ה"תענוג" וקניתי פלאפון חדש. סתם בזבוז של 250 ש"ח

107
רומי אלון
 • 00:19
 • 01.11.14

הגיעו אלי עד הבית ועוד בשבת ותיקנו לי את האייפון. בסה"כ שירות נחמד... אני עצלנית ולא אוהבת לצאת מהבית אז זה היה בשבילי מצויין :)

106
רועי
 • 14:12
 • 17.09.14

אל תחזרו על הטעות שלי, תיקון רשלני ולא מקצועי, ומחירים מופקעים.
הגעתי אליהם עם אייפון עם נזקי מים. לאחר בדיקה אמרו לי ״יצאת בזול״ ושרק צריך להחליף מסך ומצלמה קדמית. שילמתי להם על התיקון 850 ש״ח.
אספתי מהם את הטלפון ואחרי רבע שעה נסיעה הביתה גיליתי שהאייפון חצי עובד - אין אפשרות להתחבר לwifi בכלל, לעשות personal hotspot, הסנסור של הג׳ירוסקופ (מצפן) לא מגיב, והכפתור בית מגיב לפעמים.
אחרי ששלחתי להם לבדיקה חוזרת התנערו מאחריות, אמרו שבודקים אצלם הכל לפני שמחזירים טלפון ללקוח (ממש), אמרו שאין אחריות על תיקון, ושלא ניתן לתקן את האייפון.
אם היתה להם לפחות את ההגינות להודיע לי מראש על כל הבעיות האלה לא הייתי מתקן אותו מלכתחילה וחוסך 850 ש״ח שהלכו לפח

105
ערן
 • 22:35
 • 27.06.14

תיקנתי אצלהם גם אייפון 5 וגם גלקסי 3 של אשתי. והם היו מצויינים עם מחירים טובים מהשוק ותיקנו לי את המכשירים במקום ובמקצועיות

104
אורלי
 • 20:00
 • 16.06.14

פניתי ל ILab בעקבות הכתבה דרך האתר שלהם. פרטתי את הבעיה באייפד שלי וציינתי במפורש כח מדובר באייפד 4. בתשובה נכתב לי כי תיקון עולה בדרך כלל 500 ש״ח אבל צריך לבדוק את המכשיר ולתת הצעה מדוייקת יותר. בני הגיע למעבדה ברמת אביב באותו יום וכבר כשהראה את המכשיר נאמר לו שהתיקון עולה 600 ש״ח. בנוסף, ציינו כי בסבירות של 1 ל-10 קיימת אפשרות שהמסך ייפגע בעת הפרוק ואז יחייבו אותנו רק ב- 400 ש״ח נוספים . כלומר, הצעת המחיר הוכפלה והגיעה ל- 1000 ש״ח !!! המידע הזה היה ידוע להם כבר בפנייה הראשונה. הוא הרי קשור לסוג המכשיר בכלל ולא למכשיר הספציפי שלי. יש טעם לפגם בזה שהם לא ראו לנכון לציינו כבר בהצעת המחיר הראשונה שקיבלתי מהם. מידע כזה עשוי היה בהחלט לשנות את החלטתי. ממעבדה שמתפארת בשירות ואמינות הייתי מצפה ליותר!

103
אופיר
 • 07:19
 • 02.06.14

רכשתי xtreamer Q בחברת באג. לאחר כחודשיים נשבר המסך לאחר נעיגה קטנטנה בו. עלות ההחלפהשל המסך 750 ₪!!! כאשר נמכשיר עולה 1100 ש״ח !!!! עושק וגניבה

102
איתן
 • 22:50
 • 21.05.14

אמנם הרושם הראשוני היה של מחיר מהזולים בשוק וטיפול מהיר ויעיל, אך עד מהרה התברר שהאיכות נמוכה מאוד. החלפתי מסך שנשבר, אבל מסתבר שלא מדובר ביחידת מסך מלאה חדשה, אלא במסך מחודש, אינפורמציה שלרגע לא הובאה לידיעתי ואף לא נרמז לגביה. המסך החדש התנתק מהמכשיר, וכשטענתי נגד איכות החיבור ניסו להפוך את הסיטואציה כאילו נגרם נזק באשמתי. מעבר לכך, גסות הרוח של איגור המנהל וחוסר השירותיות היו ברמה שלא לגיטימי לקבל. כשהעברתי את הטלפון למעבדה אחרת הסתבר כאמור שמדובר בפיתרון זול ומקובל בשוק של החלפה במסך מחודש. ההבדל במחיר משמעותי, וגם באיכות, ואולי הייתי מתפשר עליו אם לא היו אומרים לי בבירור שמדובר בהחלפה של יחידה שלמה של המסך. בקיצור, חוויה שלילית. שירות גרועה, רמאות וכל מה שאתם לא מחפשים כשאתם משקיעים 700שח בתיקון.

101
הילה
 • 13:15
 • 01.05.14

קנית מכשיר גלקסי, באחד הימים הטאצ' לא עבד .המכשיר שהיה באחריות ,נשלח למעבדות סקיילקס של סמסונג(תזהרו מהם, לא מקצועיים שקרנים )שטענו שלמכשיר קורזיה חריפה ולא ניתן לתיקון. על המכשיר היו תמונות של טיול לחול ועוד דברים חשובים. מעבדת מולטיפרטס/טקפון בירושלים בדקו- לא מצאו קורזיה ולא נעליים ובתוך דקות של הטענה סלולרית חדשה (שהיתה כנראה חלשה) המכשיר פעל ואיתו כל הזיכרונות וכל מה שהיה עליו. הם היו מקצועיים מהירים וגם זולים!!
ממליצה . וגם ממליצה לכל מי שסמסונג וסקלייקס עושים מהם צחוק , שיעשה מה שאנחנו נעשה ויתבע אותם.
בהצלחה.

100
ליאת
 • 19:18
 • 30.04.14

הגעתי למעבדה בזכות הפרסום שלכם (אני גרה ברחובות ) עם מכשיר איפון 4 שלא נדלק טיפל בי בחור חמוד בשם אייל ואמר לי שהוא יבדוק את המכשיר ובעוד חצי שעה יהיה לו תשובה וכנראה או שהבעיה היא במסך או שיש בעיה במגעים אם המסך התקלקל זה עולה 200 ואם זה בעיה במגעים הוא יקח ממני רק 50 שקלים עלות בדיקה לאחר חצי שעה חזרתי והפלאפון חזר לחיים תמורת סכום סמלי של 50 שקלים
שירות מדהים וגם אמין !!!
ממליצה בחום

99
רונית מלול
 • 17:40
 • 28.04.14

תיקנו לי את האייפון שלי ממש מהר ויש חניה במקום. בקיצור ממליצה .

98
נתן
 • 13:46
 • 24.04.14

הבאתי להם מכשיר גלקסי s3 ,והיחס היה גרוע,דיבור מזלזל דחו אותי יומיים שמדובר בקורוזיה שאסור לחכות, כל פעם עונה לי מישהי שמשקרת לי שהמכשיר בבדיקה, בסוף לקחו לי 90 ש''ח שלדעתי לא עשו כלום ואמרו שהתיקון יעלה לי 1200 ש''ח. לפני שהחלטתי לזרוק את הנייד פניתי לאינטרפון בזבוטינזקי בני ברק ויום למחרת החזירו לי אותו תקין והמכשיר עובד כמעט שנה ללא בעיות תמורת 400 ש''ח. למסקמה מקצועיות ברמה גרוע שירות נוראי.

97
עפר
 • 19:12
 • 23.04.14

הגעתי לסניף החברה בירושלים בגלל ההמלצה שלכם. השרות היה על הפנים. הבטיחו תיקון בתוך שעתיים, צלצלתי אחרי 4 שעות ונמסר שלי שהמכשיר בעבודה ועוד חצי שעה יסתיים. צלצלתי אחרי שעה ושוב אותה תשובה ככה במשך 3 שעות! נסעתי למקום והתברר לי שכלל לא התחילו בתיקון פשוט רמאות, חכיתי במקום עוד חצי שעה ואז התברר לי שבכלל לא מסוגלים לפתור את התקלה. המקום מלא עשן סיגריות של הטכנאים, ממש לא מקום נחמד לשהות בו וכאמור השרות ממש גרוע. הפוך מההמלצות של הדה-מרקר, חבל שהציבור יטעה כמוני. לא להתקרב למעבדה הזו!

96
דניאך
 • 22:21
 • 12.04.14

שמעתי מעבדת תיקנתי נכנסו חזק עכשיו...

94
סיגל
 • 13:22
 • 27.02.14

אני קוראת את כל התגובות על המעבדות וגם של אנשים שכתבו פה ,אני רוצה להגיד לכם שחיפשתי מעבדה זולה הם היו הכי זולים במחיר . מסתבר שהם גם מתקנים במקום יש להם שם טכנאים .בקיצור יצאתי מבסוטה מהם

93
אסף
 • 09:34
 • 22.02.14

קיבלו איזכור בכתבה, וביצאת צדיק וזה הרגיע להן את המצפון להקפיץ מחירים
ולהיות הכי יקרים בשוק. ilab ספציפית גבו לי 700 שקל על החלפת מסך- הכי
יקר בשוק בלי ספק. יצאת צדיק צריכים לעשות ביקור חוזר במקומות שהם היו.

 •  
  אורלי
  • 20:04
  • 16.06.14

  לצערנו הרב זה מה שקורה כאן. אחרי שמקבלים בקורת טובה מרשים לעצמם לזלזל בלקוח במקום לשמור על המוניטין. כדאי לבדוק שוב.

92
אינה קובלנקו
 • 10:22
 • 23.01.14

יצא לי לבקר בלא מעט חנויות סלולר וברובם תמיד חששתי שספרו לי סיפורים מצוצים מהאצבע.
פעם ראשונה שאני נתקלת בתודעת שירות כמו באירופה למי שמבין איך מתייחסים ללקוח!

91
רונן משיח
 • 18:14
 • 06.01.14

את רוב הטכנאים לבית ולעסק אני בוחר מאתר מדרג. בהחלט אתר מומלץ.

90
לקוח מאוכזב
 • 13:28
 • 02.01.14

סלדון?!? ממש לא ! בושה! ראו הוזהרתם! הימנעו מראש! בזיון! שקר גס.
ממש לא! שלחתי לשם את הטלפון לתיקון, ועד שקיבלתי אותו עברו כ3 שבועות.נתבקשתי "לאסוף" את האייפון בתאריך מסוים, ובכל פעם החברה דחתה את המועד. קיימים בתוך הנייד חיים שלמים שנמצאים בידיהם. בנוסף, כשרציתי להעיר על כך, התקשרתי ונאמרו לי מילים קשות שלא נראות לי מתאימות להישמע מפיו של "איש שירות".

וחוץ מזה, נשלחתי מחברת ביטוח שציינו שכל נזק לסללורי יכול לקבל תיקון במחיר מוזל, והמחיר הוא לא מוזל בכלל ביחס למטרה שלשמה נשלח הטלפון שלי.
89
חיים
 • 21:50
 • 21.12.13

רק פיקס פון שירות מעולה מחירים בסדר אבל הם החיו לי תאייפון מהיום רק פיקס פון ממליץ בחום נ.ב. הם גם אימינים

88
מני אחראי בטקפון
 • 04:09
 • 22.11.13

מדובר במכשיר גלקסי3 - אחד המחלות של הדגם הנ"ל הוא רכיב זיכרון שמגמגם בתפקוד שלו (הפורום מוצפים בלקוחות מאוכזבים מהמכשיר)
טיפול קוסמטי לא יעזור לאורך זמן ולכן ברוב המקרים צריך להחליף רכיב זיכרון.
במעבדה השניה לא לקחו כסף כי ידעו ש"העזרה" שנתנו לך לא תחזיק זמן ולכן ויתרו על 350ש"ח.
אצלינו במעבדה ניסו לתקן שבוע ונכון שאמרנו 3 ימים(ופה טעינו-אנחנו בני אדם בסה"כ) הטכנאים לא עובדים חינם ועדיין לא ביקשנו תשלום על הניסיון שלנו - אני לא מבין למה החלטת שאנחנו "רמאים" (לא גנבנו דבר , אנחנו לא רמאים ) - זו עילה לתביעת דיבה.
מעניין - כשאספת את המכשיר מ טקפון גדרה איימת לפגוע בנו (ומצאת את הבמה שלך)
מעניין - שהמעבדה אחרת "הצדיקים" נמצאים במרחק 50 מטר מהסניף שלנו בתל אביב !
מעניין - שטכנאי שקיבל אישור 350ש"ח יוותר על התיקון כדי להפוך ל"צדיק" על חשבון מעבדה מתחרה (מעבר לפינה)

 •  
  גנדי ״אומגה-פונס״
  • 23:29
  • 15.01.14

  חמוד, אתה באמת חושב שאני צריך אותך בשביל להיות ״צדיק״או ״לא צדיק״ ?!?
  הניסיון הפתטי שלך לנצל אותי אל ה״במה״ שלכם עם תענה עוד יותר פתטית -״להפוך לצדיק״- מגוחך ולא מקובל.
  תחליט-לא לקחנו כסף כי זה רק טיפול קוסמתי שלא יעזור או בשביל להפוך ל״צדיק״?
  ניסיתם לתקן שבוע- שלח אליי פעם הבא, נעשה לך החלפת emmc(רכיב פלש) תוך שעתיים, אם לא יהיה לי לחץ, במחיר טוב.

87
מאיר
 • 10:07
 • 04.11.13

פניתי אליהם בעקבות הכתבה עם גלקסי שלא נדלק כמו שצריך...בהתחלה הבחור אמר שהוא ינסה לעשות איפוס, שיעלה לי 50 שקלים, כמובן שאחרי 5 דקו הוא חזר ואמר שזה לא הצליח וכניראה שיש בעיה אחרת ואמר שישלח את הטלפון למעבדה ותהיה לי תשובה תוך 3 ימים. אחרי שבוע שלם ו5 שיחות טלפון אליהם ה"טכנאי" אמר ש3 טכנאים בדקו את המכשיר והבעיה היא כניראה בפלאש ממורי מה שיעלה 750 שקלים ויקח עוד שבועיים!!! בערך לתקן.
התקשרתי למעבדה אחרת (אומגה פון,אלנבי 119 ת"א) ושאלתי כמה דבר כזה יעלה לי אצלם, הם אמרו 350. כמובן שאספתי את המכשיר מגדרה ונסעתי לת"א. נתתי את הטלפון לבנאדם בלי לספר לו כלום על מה שהיה הוא חיבר אותו למחשב וחזר אחרי 10 דקות עם המכשיר שלי שעבד כמו חדש ואפילו לא ביקש כסף.....צדיק אמיתי....

86
ליאת
 • 09:19
 • 04.11.13

לכל מי שעדיין מחפש מעבדה מצויינת לתיקון אייפון בחיפה מומלץ להגיע למעבדת אייפון פיקס היחידים שאני סומכת עליהם. מתקנים מהר ונחמדים כמו שרק אפשר להיות.

85
שלמה
 • 22:48
 • 31.10.13

אלופיםםםםם לתיקון אייפון הצילו לי תאייפון ש ilab לא הצליחו

84
שאולי
 • 20:26
 • 30.10.13

ביקרתי ב ILAB לאחר שמכשיר הגלקסי S2 שברשותי הפסיק לעבוד כתוצאה מרטיבות, פניתי בתחילה למעבדה אחרת בתל אביב הסברתי להם את הערך הרב של החומר המצוי במכשיר והם טענו אחרי 4 ימי עבודה שהלוח מת ולא ניתן להציל את החומר. הגעתי לסניף של ILAB במרכז שוסטר קיבל אותי בחור בשם חן הסביר לי את התהליך והבטיח תשובה מהירה ככל האפשר.
כעבור שעתיים יצרו איתי קשר ועידכנו שהיה קצר על הלוח החליפו את הרכיב והצילו את כל החומר.
לא יכול לתאר איזה שגריר הם קנו באותו הרגע.
אני מהיום בטוח שלא אתן לאף אחד מסביבי לנסות את מזלו אצל האחרים.

83
חי
 • 22:32
 • 29.10.13

לא הייתי סומך ובכלל זה משמש לבעלי מיקצוע לפרסום עסקיהם
באתר אחד.
1 ניסיון גרוע עם בעלי מקצוע
2 בעלי עסקים לא אוהבים במ יוחד לקוחות מידרג
3 מענה טלפוני אדיש וסטטי לשירות באתר מידרג
חבל אפילו לנסות!

82
אייל כהן
 • 16:43
 • 27.10.13

ממליץ על מעבדה מצויינת בקרית אונו בשם "סלולארי" תקנתי שם את מסך לאייפון שלי והם ממש זולים מכל חנות שבדקתי.

81
אייל חן
 • 11:31
 • 22.10.13

הייתי שם השבוע , המכשיר לא נדלק , פתרו בכמה דקות ולא גבו כסף כלל ! (הסבירו שלא החליפו חלקים ולא השקיעו עבודה ממשית )

80
לקוח מאוכזב
 • 23:47
 • 02.10.13

קיבלתי שם שירות זבל מבחור בשם מוטי. גם היחס היה גרוע וגם החמירו את המצב של המכשיר (אייפון).
לא מומלץ.

79
יוסי
 • 14:36
 • 29.09.13

מציע לכל אדם שקול והגיוני, לא להתקרב למעבדה ברמת אביב ! חוסר מקצועיות ורדיפת בצע , נקודה !

78
ערן
 • 11:36
 • 07.09.13

לפחות תוסיפו אחת מהצפון
אחת המעבדות שיותר הרשימה אותי היא אייפון פיקס בחיפה
מעבר לעובדה שהם כל כך שירותיים ונחמדים אפילו אחרי תיקון
תמיד מסבירים איך לעבוד עם אפליקציה כזאת או אחרת
ותמיד יש לי שאלות והם נחמדים אלי
אומנם תיקנתי שם רק פעמיים אבל שלחתי לשם הרבה חברים
ומשפחה ותמיד היו מרוצים.
בלי ספק מעבדה מספר 1 בצפון
הם באמת טובים וחשוב שידעו עליהם.

 •  
  רונית
  • 08:29
  • 10.09.13

  תודה למגיב מעלי
  אתמול הייתי ונורא התרשמתי מהמעבדה
  הגעתי כשאייפון שלי בתרדמת כבר שבוע
  ולא יותר מחצי שעה התקשרו למסור לי לבוא לקחת את המכשיר
  פשוט, אין דברים כאלה
  ממליצה בחום ומוסיפה את כתובת המעבדה.
  אייפון פיקס
  דרך בר יהודה 147 במרכז קניות נשר.

 •  
  יעקב
  • 01:17
  • 15.09.13

  כבר המון פעמים תיקני לי ולילדי את האייפון
  והאייפד במעבדת אייפון פיקס
  תמיד מתקנים מהר ואיכותי
  ממליץ מאוד.

77
אמיר
 • 17:43
 • 25.08.13

אני מכיר את
case mate ואת otterbox
שני המותגים מנסיון שלי ושל חברים איכותיים ,אני מניח שישנם עוד חברות.

76
שיר
 • 16:58
 • 22.08.13

יש לי טלפון דמוי sumsung מסין והוא נשבר אם אפשר לתקן אותו? הוא not 1

75
מיטל
 • 12:27
 • 16.08.13

הפלאפון שלי על מושבת ולא נותן לי להתקשר אבל נותן לשלוח הודעות איך מסדרים את זה?

74
חחחחחח זאת אנייי
 • 04:15
 • 16.08.13

תקראו את הנושא ותבינו :(

73
ברק
 • 13:09
 • 04.08.13

המעבדה של איי לאב ברמת גן מתנהלת ברמה הכי נמוכה ולא מקצועית שיש. גם לא תיקנו לי את הבעיה וגם החזירו לי אייפון חדש עם חריטה על המסך . זה פשוט ביזיון שבחרו בה כמעבדה מומלצת .

72
fiejoiseste
 • 21:07
 • 02.08.13

Michael jordan is the greatest basketball player,there is no one can follow him back. _________________ jordan

71
שדדו אותי ב- sms מודיעין
 • 22:36
 • 24.07.13

לא מי שהטלפון שלו יקר לו, לא להפקידו בידיו של ליאור נחמני מ- sms במודיעין!
הוא יהרוס לכם רכיבים בטלפון, יסיבר שצריך להחליף את א-ב-ג, יחליף לכם חלפים מזוייפים שאסורים לשימוש במידנת ישראל!!!
1. בקשו ממנו תעודת הסמכה בתור טכנאי סלולרי, אל תסתפקו בשום הסבר ושיכנוע אחר שלו! רק ת ע ו ד ה ט כ נ א י מוסמך! מבטיח לכם אין לו
2. בקשו ממנו מסמך המעיד על כך שהחלפים הם מקוריים! בקשו את הקרטון של הרכיב שהוא מחליף לכם. החלפים המקוריים מגיעים בקופסאת קרטון לרבות מסכים. מבטיח לכם שלא צקבלו דבר כזה!
3. הוא נותן אחריות להחלפת מסכים לתקופה של 45 ימים. מאיפה הוא המציא תקופה זו??? רוב היצרנים של חלפים מקוריים נותנים אחריות של חצי שנה!! לא נותן לכם חצי שנה אחריות?? ברחו ממנו כמו מאש!! הדבר מעיד כי הוא ימכור לכם חלפים מזוייפים!!!!
4. אם בכל זאת אתם רוצים לתקן אצלו מה שבכלל לא מומלץ!!! אז תצטיידו במכשיר הקלטה ןהקליטו את שיחתם. הדבר חוקי וקביל בבית משפט
5. הגיע הזמן לשים קץ לנוכל זה שרודה בנו וגוזל את כספנו!
6. אם עדיין לא השתכנעתם- אתם מוזמנים לתקן אצלו- ואל תאמרו לו ידעתי??!!! ידעתם, ורציתם לאתגר את מזלכם


70
איתי
 • 20:16
 • 23.07.13

במעבדה יושב אדון נחמני כאילו עם כיפה על הראש, ללא כל הכשרה והסמכה, חובבן לגמרי, המעסיק בחור דתי צעיר שאין לו מושג בתיקון טלפונים. הוא מוכר מסכים מזוייפים ולא מקוריים בתור כאלה, גובה סכומי עתק ונותן לכם 45 ימי אחריות. מגוכח לגמרי, ורק מראה מה הסיבה לכך. בנוסף הוא מחבל בכוונה בטלפונים בתואנה שלא ניתן לתקנם. הוא שווה תלונה במשטרה! יש לדווח עליו לדו"ח אמון הציבור!!!!

69
תמי ביטון
 • 15:12
 • 16.07.13

מרב הטועה במקרה אני מכירה את החנות הזאת ושם עובדים אנשים אמינים והם לא עושים כאלה דברים בחיים את טועה תיבדקי שזה באמת אותה חנות ולא מיתבלבלת

68
מרב
 • 22:31
 • 26.06.13

אם אתם צריכים להחליף מסך לסמרטפון שלכם תזהרו מללכת ל MT Mobile הם שקרנים ונוכלים
הבאתי גלקסי 2 להחלפת מסך, לאחר האיסוף ותשלום של 540 ש"ח הגעתי הביתה והמסך עדיין היה מקולקל (חנות אמרו שהסוללה נגמרה ואי אפשר להדליק לבדוק)
כשבאתי עם המכשיר אמרו לי שתמיד הם שמים מדבקות ובגלל שאין לי מדבקה כנראה לא החלפתי אצלם זה טלפון אחר.
בקיצור שקרנים ונוכלים מציעה להתרחק

67
רפי רון
 • 16:03
 • 18.06.13

כתבה מעניינת, בהחלט עזרה לי לעשות את הבחירה הנכונה.
לאחר מספר מעבדות שממש התאכזבתי מהם בשכונה הגעתי ל IFIX בהרצליה ובהחלט יצאתי מרוצה.

66
אבי פון
 • 22:20
 • 04.06.13

אבי פון מתחייב ועומד במילה שלו מקצועיות אצל זה הכל ממליץ בחום 0543005022 ומה שהכי טוב אצלו זה שהם אתם גרים רחוק אז הוא מגיע עד בית הלקוח שרות מדהים

65
64
סער
 • 19:38
 • 03.06.13

אחותי הקטנה הפילה את האייפון לשרותים אבא שלי לקח את האייפון לפיקס פון הוא חזר מאושר מהשירות הוא אמר לשם אני חוזר יום למחרת קיבלתי את האייפון כמו חדש רק פיקס פון

63
אסא
 • 15:13
 • 01.06.13

האייפון שלי נרטב, ולאחר שחברת הסלולר (אורנג') הזהירה אותי שכבר לעולם לא יהיה ניתן להחזיר אותו למוטב, נתתי הזדמנות ל - Ilab (די במקרה, אגב). עשיתי כל טעות אפשרית (ניסיתי להדליק ולכבות, הטענתי את המכשיר לאחר שנרטב), וסיפרתי להם על כך. הם מצידם לא ניצלו את ההזדמנות להגיד לי שהפלאפון חצי אבוד, ובמקום פשוט עשו לי ניקוי קורוזיה ב - 200 ש"ח, והחזירו לי את האייפון כמו חדש. בקיצור, ישרים ועובדים כמו שצריך. ממליץ בחום.

62
אליאב
 • 08:16
 • 07.05.13

במהירות רבה איבחנו את התקלה נתנו לי הצעת מחיר ויצאנו לדרך. אחרי כארבעים דקות המכשיר חזר לעבוד והחזיר לי את החיוך.

61
משה
 • 12:54
 • 06.05.13

מעבדה גרועה וחסרת אמינות. סתם גבו מאיתנו 200 שקלים עבור בדיקה וניקוי קורוזיה. התקלה האמיתית שלא הצליחו לתקן ב-iLab, תוקנה חיש מהר אצל משהו אחר. השרלטנות בהתגלמותה. אני לא מבין איך דה מרקר נפלו ברשת של iLab. כנראה שגם התחקיר של דה מרקר היה שטחי.

60
אמיר
 • 09:43
 • 04.05.13

האם באחת מהמעבדות הללו אפשר להחליף/לתקן פיקסלים שנשרפו?

59
לירון
 • 10:51
 • 24.04.13

תאמינו לי אם אתם רוצים שיהיה לכם טוב רק לשם תעשו ביטוח כול המעבדות האחרות לא מתקרבות

58
רמי גראד
 • 13:39
 • 14.04.13

המון זמן לא נתקלתי בחווית שירות מסוג זה בארץ
מעבדה רצינית מאוד ,תיקון מהיר יעיל ואמין
מחיר הוגן ,בהחלט ממליץ .

57
שמוליק גרוזמן
 • 14:43
 • 27.03.13

הגעתי לilab פשוט גנבים רולי מעבדה מקום 100 בארץ, שירות דוחה, מחיר יקר, לא מקצוענים.
אם הם ראשונים אני צנצנת

 •  
  ישראל טלמור
  • 11:50
  • 19.08.14

  מה הפלא שאלו העסקים שבחרתם כשמידרג מעורב.דרך מידרג הגיעו אלינו רק בעלי מקצוע יקרנים להחריד וגרועים. זה עסק לכל דבר שגובה כסף מכל איש מקצוע שאתה מזמין דרכו. אל תסמכו עליהם, קחו המלצות מחברים רק לא ממידרג. אתר גרוע ומעבדות גרועות.
  בעיקר ILAB ברמת אביב, גנבים וחפיפניקים, לא עשו בסדר את ההגדרות ולקחו פי שתיים מכל מה שאחרים ביקשו. אני לא דורך שמה יותר!

56
דוד בן-דיין
 • 14:38
 • 27.03.13

שירות מהיר אדיב ומקצועי ממליץ בהחלט עליהם וגם על שירות הביטוחים שלהם
( שאני כבר הצטרפתי ),
שירות הוגן ומקצועי גם בביטוחים ,
אם כבר מתקנים אז רק בפיקס פון לקידום אנשים אמינים מקצוענים וגם לטובת האייפון שלכם !!!

55
רון
 • 09:40
 • 14.03.13

מישהו יכול להמליץ על מעבדות לתיקון אייפון בחיפה?
חיפשתי מעבדות אייפון בדפי זהב, אבל אני מחפש המלצות...

54
דורון שלו
 • 11:16
 • 01.03.13

לאחר התלבטויות רבות הגעתי בעקבות הכתבה למעבדת IFIX בהרצליה,
אני חייב לציין לטובה את השירות הטוב והמחירים ההוגנים.

53
לקוח בלתי מרוצה
 • 16:12
 • 30.01.13

שילמתי על טיפול בקורוזיה 200 שקל ואיבחון לא נכון של הנזק לאייפון. למזלי הלכתי למעבדה אחרת ושם איבחנו אחרת את הנזק וגם ביצעו טיפול בקורוזיה שלא נעשה כמו שצריך, ל-ilab לא אחזור!!!

52
דודו
 • 13:53
 • 30.01.13

יש מלא מעבדות מצויינות שחבל שלא מקבלות את הקרדיט כמו לדוגמא "ריפר לאב" מעבדה מעולה לתיקון האייפון, אני אישית יודע שהאייפון לי שם הוא בידיים בטוחות!
חפשו בגוגל: "ריפר לאב, מעבדה לתיקון אייפון"

51
שמור
 • 15:16
 • 28.01.13

לא לא ועוד פעם לא. הגעתי אליהם לאחר שקראתי פה את הכתבה. והתאכזבתי. נתתי את המכשיר לתיקון הם בהחלט גבו סכום לא מבוטל לתיקון שלא צלח ושלחו אותי הביתה עם הפסיקה שהמכשיר מושבת.
לאחר מכן התייעצנו עם חבר הייטקיסט שמבין גם בחומרה. והוא הפנה אותנו למעבדה אחרת (בתל אביב). שם נפתרה הבעיה תוך יומים . בסכום לא גבוה .התקשרתי לאיי לאב לדרוש פיצוי על אי מקצועיות או הורדה בתשלום .הם עומדים מאחורי מקצועיותם וענו בחוסר שירותיות. שיהיה להם בהצלחה.

50
שלומי
 • 19:02
 • 02.01.13

תקשיבו לפני כחודשיים חדרתי מניו יורק אם שני מכשירי אייפון נעולים מרשת AT&T הגעתי ארצה ועברתי בכמה מעבדות ובניהם ( IFIX- ILEB) הגעתי אמרו שיפתרו את התקלה וכמובן שלא הצליחו כבר התייאשתי .
כעבור שבוע גלשתי באינטרנט ופתאום נתקלתי בפיקס פון טכנאי בשם מייק דיבר איתי בטלפון ואמר שיפתח את המכשיר אמרתי שהסכים בכל סכום שהוא רק שיצליח לפתוח .. מייק ביקש מספר סידורי נתתי כמובן ועדין לא האמנתי שיצליח לפתוח . עברו 4 ימים והנה הפלא ופלא שני המכשירים נפתחו ומאז אני רק פיקס פון . (תיקון מסך לאייפד 2 , קרוזיה לאייפון 4 , ) ממליץ בחום רק פיקס פון . אזור טוב, מקום יפה , שריות אדיב ונחמד ובקיצור הכול ..

49
נילי
 • 18:23
 • 02.01.13

אחרי שבאורנג אמרו לנו שמכשיר האייפון 4 שלנו שהיה עדיין בשנת אחריות יצרן total lost עקב קורוזיה ויש לשדרגו בעלות מבצע של 1300 שקל, הגעתי לאלי במעבדה.
תוך 3 שעות תוקן כפתור ההדלקה, נוקה המקרופון, שודרגה גרסה,המכשיר גובה על כל תכולתו וכל החומר הוחזר בשלמותו, ולסיום התחדש גם במגן מסך.למותר לציין שלא היתה קורוזיה .והכל בעלות סבירה, באמינות ואדיבות ראויה לציון. מומלץ ביותר..

48
מיכל יזרסקי
 • 23:04
 • 01.01.13

הלכתי אליהם עם מכשיר שטבע והיה בו כבר קורוזיה והם תיקנו אותו אחרי שמעבדה אחרת אמרה שאבוד! לתיקון אייפון רק פיקספון ואני רוצה לציין שגם אמינים ונחמדים !

47
אפי סוקולינסקי
 • 14:04
 • 29.12.12

תגובתו של 43 פשוט שקר/.פשע נתעב.הייתי במעבדה זו בפעם ה-1 בחיי עם אייפון 4 שספג מים וזאת אחרי ש-3 מעבדות נתנו לו דיאגנוזה של " מוות " י(מצאתי אותם במקרה באינטרנט ) במשך 3 שעות שחיכיתי-ראיתי ושמעתי רק תגובות חיוביות .הצוות אמין ומקצועי.והאייפון של בתי-עובד כמו חדש עד היום ממליץ בכל החום לכל בעלי הסמארטפונים לפנות לחבר'ה הנחמדים אך כאמור סופר מקצועים ב " FIX PHONE"

46
יאיר שוהם
 • 16:32
 • 25.12.12

אחרי שהייתי כמעט בכל הצמעבדות בגוש דן. אין יותר טובים מהחבר'ה האלה. נותנים הרגשה שיש על מי לסמוך בארץ. סוף סוף

45
משה עמר
 • 14:56
 • 25.12.12

אחרי חצי שנה ששני מכשירי אייפון 4S שהובאו מארה"ב ישבו אצלי במגירה כי 20 מעבדות לא הצליחו לפתוח אותם, הגעתי לפיקספון ולמייק הגדול מכולם. שילמתי מחיר הוגן כדי לפתוח אותם למצב סים-פרי ואז התברר שיש בעיה וכנראה אצטרך לשלם עוד סכום לא מבוטל, בדקתי בעוד מעבדות שגם לא הצליחו, הסכמתי לשלם עוד סכום לא קטן, ואז ערב אחד מתקשר מייק הגדול ומבשר לי ש"מחר שני המכשירים פתוחים סים-פרי" ועוד אומר לי שאני גם לא צריך להוסיף כלום. יושר, אמינות ושירות כזה לא מקבלים כל יום מבעל מקצוע. פשוט אנשים מדהימים שם במעבדה, כיף לבוא אליהם, שירות מקצועי, אמין ביותר, תמיד עם חיוך וסבלנות. פשוט אין לי מילים מעבר לתודה רבה. מייק היקר - יצאת צדיק בגדול!!!

ממליץ על פיקספון בחום רב! ללא ספק יושר ואמינות גדולים מהחיים!

44
דודי אליהו
 • 14:54
 • 25.12.12

מעולם לא נתקלתי באמינות גבוהה כזאת, אל תתיחסו לכל התגובות למטה שכנראה המתחרים שלהם כותבים עליהם.

אספר את סיפורי איך הגעתי למעבדה, ותשפטו בעצמכם:

נשבר לילדה הקטנה שלי המסך, הדבר הראשון שעשיתי נכנסתי לאינטרנט ובדקתי על כמה מעבדות לתיקון, התרשמתי ממעבדה אחת בצפון תל אביב, שלפני שהגעתי דרשו ממנו לחתום על טופס ויתור נתונים במידה ומשו יקרה למכשיר הם לא אשמים, כמובן שלא הסכמתי, ונכנסתי שוב לאינטרנט והגעתי למעבדה הבאה, כשנכנסתי למקום הבנתי שלו לא "ישראליים" לא התרשמתי מהמקום, והמשכתי הלאה, המקום הבא שלי היה פיקס פון, כשהגעתי התרשמתי מאוד מהמקום, וגם מיחס העובדים לכל האנשים שהיו לפני בתור, מה שחיזק אצלי את הביטחון בהם, זמני ההמתנה קצרים יחסית, וכל השירות היה מעולה, אז לאחר שהגעתי לדרך דה מרקר, והייתי במעבדות באזור גוש דן שמוזכרות בכתבה, אומר זאת מאוד מאוד פשוט, מהתגובות למטה מבינים שהכותבים ממש מנסים לפגוע בשם הטוב של פיקספון, מכיוון שהם מלאים בעבודה, והכי מקצועיים בשוק, ולא פלא שיקומו להם מתחרים שמנסים לפגוע בשמם הטוב, לא הקשבתי לתגובות הרעות, הלכתי למעבדה, והתרשמתי לטובה מכל יתר המעבדות.!

מומלץ ביותר, לא תתאכזבו!

43
ויליאם
 • 06:23
 • 25.12.12

מסרתי אייפד 2 לתיקון (מצלמה). לא רק שלא הצליחו לתקן את התקלה (אומנם לא לקחו כסף) המכשיר חזר שרוט, עם סימני פתיחה בכל ההיקף ועוד מהצד של הצופה, כלומר רואים בהיקף הלבן עיקומים וכיפופים. צד אחד של המכשיר בכלל נשאר פתוח ונאלצתי בעצמי לדחוף אותו למקום. כשחברה שלי (שבתום לב לקחה את המכשיר מבלי לבדוק אותו) חזרה אליהם הם טענו שמישהו אחר כבר התעסק עם המכשיר לפניהם (מה שממש לא נכון).

אני לא ממליץ בכלל.

42
דניאל
 • 15:31
 • 23.12.12

גנבו לי חלקים בבדיקה

 •  
  לקוחה ותיקה
  • 23:02
  • 03.05.13

  בפיקספון ישנו חלון שקוף ואתה רואה כל דבר שהטכנאי עושה, לכן אם הוא היה גונב חלק אתה או מישהו אחר הייתם רואים את זה.
  כנראה שאתה מתחרה שמנסה ללכלך על פיקספון. מעבדה מעולה ממליצה בחום!

41
אורנה
 • 19:09
 • 22.11.12

הגעתי לאחר התלבטות קשה לאיזו מעבדה למסור את האייפון היקר שלי.
לבסוף הגעתי למעבדה מדהימה בהרצליה עם שירות שבאמת קשה לראות במחוזותינו. ממליצה בחום.

40
שירן
 • 20:35
 • 21.11.12

הגעתי אליהם בעקבות הכתבה כמובן וחזרתי לדווח, המכשיר נרטב לי קצת בסלקום כבר בטלפון אמרו לי שאין על זה אחריות ורמזו שצריך לרכוש מכשיר חדש. התקשרתי למעבדה, הסבירו לי כבר בטלפון בצורה ברורה מה לעשות ואיך לפעול, ניגשתי אליהם וכעבור שעתיים כבר הטלפון היה מוכן במחיר בהחלט מצחיק! 200 שקלים, מזל שלא הקשבתי לסלקום ומצאתי את הכתבה באינטרנט!

39
לקוח לא מרוצה
 • 20:46
 • 03.11.12

תיקנתי שם מסך של אייפון, בעלות "פעוטה" של 350 ש"ח. המסך חדל להגיב לכל נגיעה לאחר מספר ימים, וכשדרשתי מהמוכר/טכנאי את החלפת המסך בשנית - קיבלתי טענות נגד ממוצאות, ויצאתי עם אייפון פגום. בושה.

38
ליאור ליפשיץ
 • 19:37
 • 16.10.12

מכשיר IPhone 4s נשלח לבדיקה במעבדת IFix בהרצליה, לאחר בדיקה של יומיים לא קבלתי שום תשובה מדויקת או משהו שדומה לפיתרון, חוץ מלתת תשובה של : חוץ מהסוללה המסך והלוח והמצלמה הכל תקין ...
לאחר ששאלתי את הנציג : מה זאת אומרת הכל תקין ? אני יכול לעבוד עם המכשיר? , ענה הנציג: לא , אלא אם בא לך לנחש איפה ללחוץ ...!!!
הבנתי שלנציג אין פתרון כל שהוא תמורת עלות הבדיקה , מה שנשאר לשלם 200 ש"ח על ניקוי שביצעתי לבד בבית....., יצאתי משם בהרגשה לא טובה בכלל, לא יודע מי עבד על המכשיר ומה עשה לו אבל גם לאחר תיקון נשארה שריטה על המסך (על המגן מסך). שורה תחתונה לא קבלתי תשובה מספקת כלשהי לגבי מצב הטלפון, רק שאין חלפים. ועדין הוא "הטכנאי" לא יודע מה הבעיה,
שורה תחתונה : נא לא להמליץ לפני שבודקים : שירות ומקצועיות, במיוחד אם זה אתר כמו ThrMarker.

37
ליאור
 • 11:27
 • 27.07.12

דווקא לי הייתה חווית שירות מצוינת שם.

תיקנו לי כמה דברים באייפון אבל לקחו רק על דבר אחד (החלפת כפתור HOME)

שילמתי 200 ש"ח ובקינג פון (שגם עשו עלי רושם רע ביותר) רצו 300 ש"ח.

אני ממליץ!

36
אברהם נוה צוף
 • 09:45
 • 24.06.12

אני נותן לתיקון מכשירים בsms במודיעין סנטר קוראים לו נחמני צדיק אמיתי
גם זול וגם אמין

35
קרן
 • 20:09
 • 19.06.12

אני רוצה להזהיר את כל האנשים מפני המעבדה הזו.
מעבדה לא אמינה עם שירות לקוחות בין הגרועים שהכרתי עם אנשי שירות בעלי תודעת שירות נמוכה.
מסרתי טלפון לתיקון וביקשתי שיחזרו אלי עם הערכת זמנים ומחיר ובמשך יום שלם גרמו לי לרדוף אחריהם תוך שהם מדברים בצורה מזוויעה.
הבטיחו לי דברים רק כדי שאשאיר את הטלפון אצלם ואח"כ חזרו בהם ונתנו אינפורמציה אחרת לחלוטין.
בנוסף, לקחתי בחזרה את הטלפון כמובן ללא רצון לקבל מהם שירות נוסף, וגיליתי בבית שנהרס הכפתור האמצעי באייפון שהיה תקין לחלוטין לפני "בדיקת המעבדה".
ראו הוזהרתם!!!

34
רון
 • 17:30
 • 31.05.12

לפני מספר חודשים נשבר לי המסך באייפון שרכשתי מסלקום. לאחר המתנה של יותר משעה בתור, התברר לי שהמתנתי לשווא והנציגים של סלקום מסרו לי שהם לא מתקנים מסכים שבורים ואף המליצו לי לגשת לאחת מהמעבדות הפרטיות.
ביקרתי במעבדה (באזור חולון - לא זוכר את שמה), קיבלתי שירות אדיב ומקצועי, החליפו לי את המסך בתוך שעה ויצאתי שמח ומרוצה.
עד פה - לא משהו חריג.
השבוע דמם האייפון - כנראה שהרמקול התקלקל.
מכיוון שמהכשיר עדיין באחריות יצרן - פניתי לסלקום ממנה רכשתי את המכשיר ושם נעניתי שהם לא יתקנו אותו מכיוון שהוא תוקן בעבר במעבדה לא רשמית.
כל ההסברים שלי על כך שהם בעצמם שלחו אותי למעבדה פרטית נתקלו באטימות ובחוסר כל רצון מצדם לעזור.
היה ניתן לצפות שתמורת סכומי העתק שהם גובים (30%-50% יותר ממחיר השוק של האייפון) שהם יראו קצת יותר נכונות ורצון טוב.
כנראה שהנכונות היחידה מצידם היא לגבות את התשלום החודשי (ועל כך באמת אין לי כל תלונה - הם עושים את מלאכתם נאמנה ובזמן - מעולם לא פספסו תשלום :) )

32
אבי
 • 17:28
 • 27.04.12

אשתי כיבסה את מכשיר האייפון. הגעתי למעבדת IFIX בהרצליה בעקבות הכתבה ביום שישי. תוך שעתיים הטלפון היה כמו חדש. פשוט מדהים. אין ספק שאחזור לשם בעתיד.

 •  
  שקר וכזב
  • 22:49
  • 24.07.13

  הינה רואים בבירור כי מי שכותב את הפידבקים על המעבדות הם אנשי המעבדות. ודה מרקר מפרסם רק את ההודעות "החיוביות" ופוסל את השליליות, אחרת הוא מפר את ההסכם עימם!!!!
  דה מרקר אתם גוף לא אמין שרואים רק כסף בעינים
  וברור שלא תפרסמו את ההודעה. נמצא דרכים אחרות חוקיות לבצע זאת!

31
רונית הראל
 • 20:49
 • 09.04.12

לא רק שבמקום החובבני הזה שנקרא .עאלק "מעבדה " .fix phone .אלה שגרמו לנזק רב יותר שנאלצתי לתקן במקום אחר .והנזק הכספי הוא כפל כפליים שלא לדבר על ביזבוז הזמן ועוגמת הנפש .....שומר נפשו ירחק מהם .

30
לקוח
 • 00:46
 • 29.03.12

ליאור נחמני יבורכו ידך נשמה מפי עליון

28
תושב מודיעין
 • 23:39
 • 24.03.12

שירות מעולה

26
שרון
 • 17:43
 • 23.03.12

פניתי הבוקר בעקבות התקלה עם מכשיר שהיה בעבר במעבדה וטענו לתקלות לוח. היום המכשיר תוקן ובמחיר הוגן. שיחקתם אותה.

25
עוד לקוח מרוצה
 • 01:32
 • 23.03.12

לפני שבועיים נפל לי האייפוד החדש, מאותו רגע כל מי שדיבר איתי שמע אותי מקוטע הלכתי למעבדה שהחליפה לי מיקרופון והבעיה חזרה על עצמה לאחר עוד 2 חוות דעת הבנתי שיש בעיה בלוח והמכשיר מת.
לאחר המלצה של חבר וכהימור אחרון פניתי ל ilab. בחור בשם יניב בדק את המכשיר ועלה על הבעיה לאחר זמן קצר. ציפ מסויים נדפק. התיקון ארך כשעה והמכשיר חזר לאחר הלחמה יסודית במצב חדש. מאז למכשיר שלום ול ilab שגריר מרוצה נוסף.

24
ערן
 • 20:49
 • 22.03.12

מכיר אותם כבר כמעט שנה, הופנתי ע"י עובד פלאפון שתיקן בעצמו את המכשיר אחרי שבמרכז שירות ניסו לשכנע אותי לשדרג למכשיר חדש. הייתה בעיה ברכיב בלוח שעה וחצי והמכשיר תוקן כמו חדש. אחר כך שברתי את המסך וקניתי כיסוי אז ביקרתי שוב (:

23
מירב
 • 20:25
 • 22.03.12

תמשיכו להאיר לכולם את הנקודות החשוכות שבהם המונופולים עושים עלינו כסף ומנצלים לרעה חוסר תחרותיות, בנתיים החרם על תנובה עובד וצריך להמשיך אתו, מקווה שעוד לקוחות יעברו לרמי לוי תקשורת על מנת לשבור את הגנבים

20
דורון
 • 15:32
 • 22.03.12

הייתי בגלל הכתבה בתיקון מכשיר שנפל למים במעבדה IFIX בהרצליה. תוך שעתיים הטלפון חזר לחיים ב 250 שקלים. לא מאמין שחיכיתי חודשיים שלמים!! ממליץ בחום.

19
יוני
 • 15:29
 • 22.03.12

אני משתמש באתר להזמנת בעלי מקצוע בתחומים מגוונים שקיבלו חוות דעת טובות מאנשים אחרים כמוני באתר.
השיטה פועלת מצויין, הם מתקשרים אליך לאחר סיום העבודה ושואלים לחוות דעתך.

18
אנטולי
 • 14:16
 • 22.03.12

ברמת גן
דוקטור לפטופ אחלה אנשים רמת גן

17
לקוח מרוצה
 • 14:08
 • 22.03.12

הצילו לי את כל הזיכרון במכשיר,שווה כל שקל

16
KB24
 • 13:56
 • 22.03.12

אם צריך לתקן אז רק שם! אחלה מקום, שירות אמין ומהיר.. עם כל זה שאני משלם ביטוח בחברת פלאפון העדפתי לתקן שם בצורה פרטית..

14
בעל אייפון
 • 12:45
 • 22.03.12

הייתי ב5 מעבדות בארץ עם האייפון 4 שלי שנפל למים. כל המעבדות אמרו לי שאין סיכוי עד שהגעתי ל fixphone.co.il אמנם לקחו כמה מאות שקלים על התיקון אבל בהתחשב שהם תיקנו מה שאף אחד לא תיקן ושאני עושה חשבון שהייתי צריך לקנות מכשיר חדש אז זה יצא לי זול.
כי בסה"כ להחליף מסכים כולם יודעים ולא כולם יודעים ומבינים את לוח האם!!!

13
קורא
 • 12:10
 • 22.03.12

מישהו מכיר?

12
לקוח מרוצה
 • 11:28
 • 22.03.12

מעבדה של ויטואוזים. מעבדה שקופה. מתקנים לוחות אם ברמה הגבוהה ביותר.. לא מובן מאליו. אני לא חושב ש ilab מתקנת לוחות אם וגם IFIX לא.

11
אשכנזי לבן
 • 11:13
 • 22.03.12

מדוע לא מייצרים מכשירים עמידים מפני מים, זעזועים, חול, אבק?
אז מסתבר שיש מכשירים כאלו, לא הרבה אבל יש!

10
אופיר
 • 11:08
 • 22.03.12

שלום לכולם
יש לי קצת ניסיון עם אחת החברות שדהמרקר דיברו עליהם- iFix
בקיצור, נשבר לי המסך (התנפץ לגמרי), פניתי אליהם, בחור בשם מעיין דיבר איתי, ממש חמודים- תיקנו לי מהר ובצורה מקצועית, ואפילו המחיר היה קצת יותר זול מאחרים. בקיצור- סחתיין על דמרקר, פגעתם בול עם החברה הזו, אני ממליץ (מה קרה, גם להמליץ מותר:))

09
David
 • 11:06
 • 22.03.12

ממליץ בחום על Ilab , חברה מקצוענים ומאוד טכניים. שירות הלקוחות שקבלתי שם היה מדהים והמחיר מאוד ריאלי , הרבה יותר ריאלי מהמחיר המופלץ שקיבלתי בפלאפון. בקיצור ממליץ בחום!

08
רותי
 • 10:29
 • 22.03.12

אבל מה עם הניידים הרגילים? הם נפוצים יותר באוכלסיה.. האם גם אותם שווה לתקן? ואיפה אפשר?

 •  
  אני
  • 10:54
  • 22.03.12

  זה לא כתבה רק על אייפונים, אלא פשוט המכשירים שלרוב מגיעים לתיקון.
  לא שווה לבטח טלפונים פשוטים - חד משמעית.
  לגבי התיקון - זה תלוי בערך המכשיר בחנויות - לרוב תיקון שמתחיל ב 180 שקל יהיה חצי מהעלות של מכשיר פשוט בחנויות.
  אם המכשיר יקר יותר אז אולי משתלם - זה חישוב פשוט שקל מאד לעשות ברגע האמת.

06
אבי
 • 10:03
 • 22.03.12

נשבר לי המסך...המלצות איפה לתקן...באיזור רח תובל??

05
אלירן
 • 09:51
 • 22.03.12

יש סיפור דומה גם לשאר מוצרי אפל שאומנם לא נרכשים בחברות הסלולר אבל השירות והכדאיות לתיקון במעבדות פרטיות הוא בדיוק כמו שכתוב בכתבה. החלפתי מסך לאייפוד במעבדה שבמקרה מדורגת במקום הראשון ואני ממש לא מתפלא! iLab שאפו.

03
שירן
 • 09:18
 • 22.03.12

כתבה עניינית. תחרות כנגד הביטוחים המופרזים של חברות הסלולר. אני תיקנתי ב ifix. באמת שירות נפלא.

02
יעל
 • 08:45
 • 22.03.12

כתבות כאלו עוזרות לנו להתמודד עם מחירי הדלק החשמל העולים, ושאר הדברים שלא ניתן להסתדר בלעדיהם, טוב לדעת בימים כאלו איך ניתן לחסוך מבלי להיפגע. חבל שבמדינה שלנו הממשלה עושה יד אחת עם טייקונים נגד העם.

01
נוסטלגיה
 • 08:41
 • 22.03.12

אני מתגעגע לימים האלו! פעם כל טלפון היה סלע!

תוכן מקודם
הפופולריות בצרכנות
הצעות מיוחדות